S1812R-102F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-102F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-102F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Datasheets: S1812R-102F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-102F
Part Number S1812R-102F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant