S1812-394G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812-394G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD
Datasheets: S1812-394G.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812-394G
Part Number S1812-394G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant