S1210R-682K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-682K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210R-682K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 6.8UH 328MA 1.5 OHM
Datasheets: S1210R-682K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of S1210R-682K
Part Number S1210R-682K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 6.8UH 328MA 1.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant