S1210R-272F
API DelevanAPI Delevan
S1210R-272F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210R-272F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.7UH 464MA 750 MOHM
Datasheets: S1210R-272F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210R-272F
Part Number S1210R-272F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.7UH 464MA 750 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant