S1210R-182K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-182K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210R-182K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM
Datasheets: S1210R-182K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of S1210R-182K
Part Number S1210R-182K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant