S1210R-153J
API DelevanAPI Delevan
S1210R-153J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210R-153J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
Datasheets: S1210R-153J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210R-153J
Part Number S1210R-153J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant