S1210R-122K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-122K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210R-122K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 574MA 490 MOHM
Datasheets: S1210R-122K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of S1210R-122K
Part Number S1210R-122K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 574MA 490 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant