S1210R-103J
API DelevanAPI Delevan
S1210R-103J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210R-103J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD
Datasheets: S1210R-103J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210R-103J
Part Number S1210R-103J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant