S1210R-102G
API DelevanAPI Delevan
S1210R-102G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210R-102G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD
Datasheets: S1210R-102G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210R-102G
Part Number S1210R-102G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant