S1210-683G
API DelevanAPI Delevan
S1210-683G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210-683G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 68UH 152MA 7 OHM SMD
Datasheets: S1210-683G.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210-683G
Part Number S1210-683G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 68UH 152MA 7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant