S1210-562G
API DelevanAPI Delevan
S1210-562G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210-562G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM
Datasheets: S1210-562G.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210-562G
Part Number S1210-562G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant