S1210-333F
API DelevanAPI Delevan
S1210-333F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210-333F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD
Datasheets: S1210-333F.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210-333F
Part Number S1210-333F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant