S1210-183J
API DelevanAPI Delevan
S1210-183J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210-183J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD
Datasheets: S1210-183J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210-183J
Part Number S1210-183J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant