S1008R-562K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-562K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008R-562K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM
Datasheets: S1008R-562K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of S1008R-562K
Part Number S1008R-562K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant