S1008R-473G
API DelevanAPI Delevan
S1008R-473G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008R-473G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
Datasheets: S1008R-473G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1008R-473G
Part Number S1008R-473G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant