S1008R-153K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-153K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008R-153K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
Datasheets: S1008R-153K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of S1008R-153K
Part Number S1008R-153K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant