S1008-822J
API DelevanAPI Delevan
S1008-822J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008-822J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 240MA 1.9 OHM
Datasheets: S1008-822J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of S1008-822J
Part Number S1008-822J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 240MA 1.9 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant