S1008-473K
API DelevanAPI Delevan
S1008-473K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008-473K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
Datasheets: S1008-473K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of S1008-473K
Part Number S1008-473K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant