S1008-392H
API DelevanAPI Delevan
S1008-392H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008-392H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
Datasheets: S1008-392H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1008-392H
Part Number S1008-392H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant