S1008-332K
API DelevanAPI Delevan
S1008-332K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008-332K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM
Datasheets: S1008-332K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of S1008-332K
Part Number S1008-332K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant