S1008-222J
API DelevanAPI Delevan
S1008-222J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008-222J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 375MA 800 MOHM
Datasheets: S1008-222J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1008-222J
Part Number S1008-222J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 375MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant