S1008-153H
API DelevanAPI Delevan
S1008-153H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008-153H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
Datasheets: S1008-153H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1008-153H
Part Number S1008-153H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant