S1008-123F
API DelevanAPI Delevan
S1008-123F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1008-123F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
Datasheets: S1008-123F.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1008-123F
Part Number S1008-123F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant