PT150R-1250-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PT150R-1250-VM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of PT150R-1250-VM
Part Number PT150R-1250-VM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant