PT10R-680
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PT10R-680
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of PT10R-680
Part Number PT10R-680 Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant