PD54R-683K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PD54R-683K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 68UH 630MA 500 MOHM
Datasheets: PD54R-683K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PD54R-683K
Part Number PD54R-683K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 68UH 630MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant