PD43R-152M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PD43R-152M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.5UH 2.52A 56 MOHM
Datasheets: PD43R-152M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of PD43R-152M
Part Number PD43R-152M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.5UH 2.52A 56 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant