P3519R-472K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-472K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-472K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 1.61A 110 MOHM
Datasheets: 1.P3519R-472K.pdf2.P3519R-472K.pdf
RoHs Status RoHS Compliant
  • Message
Specifications of P3519R-472K
Part Number P3519R-472K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 1.61A 110 MOHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS Compliant