P3519R-333J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-333J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-333J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 628MA 748 MOHM
Datasheets: 1.P3519R-333J.pdf2.P3519R-333J.pdf
  • Message
Specifications of P3519R-333J
Part Number P3519R-333J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 628MA 748 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant