P3519R-122J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-122J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-122J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 2.87A 36 MOHM
Datasheets: 1.P3519R-122J.pdf2.P3519R-122J.pdf
  • Message
Specifications of P3519R-122J
Part Number P3519R-122J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 2.87A 36 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant