P3519R-103J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-103J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-103J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 10UH 1.06A 264 MOHM
Datasheets: 1.P3519R-103J.pdf2.P3519R-103J.pdf
  • Message
Specifications of P3519R-103J
Part Number P3519R-103J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 10UH 1.06A 264 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant