P3519-153K
API DelevanAPI Delevan
P3519-153K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519-153K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 960MA 320 MOHM
Datasheets: 1.P3519-153K.pdf2.P3519-153K.pdf
RoHs Status RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P3519-153K
Part Number P3519-153K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 960MA 320 MOHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS non-compliant