P3519-122K
API DelevanAPI Delevan
P3519-122K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519-122K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 2.88A 40 MOHM
Datasheets: 1.P3519-122K.pdf2.P3519-122K.pdf
RoHs Status RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P3519-122K
Part Number P3519-122K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 2.88A 40 MOHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS non-compliant