P3519-104J
API DelevanAPI Delevan
P3519-104J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519-104J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 370MA 2.17 OHM
Datasheets: 1.P3519-104J.pdf2.P3519-104J.pdf
RoHs Status RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of P3519-104J
Part Number P3519-104J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 370MA 2.17 OHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS non-compliant