P1812R-823H
API DelevanAPI Delevan
P1812R-823H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812R-823H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 82UH 200MA 3.648 OHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of P1812R-823H
Part Number P1812R-823H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 82UH 200MA 3.648 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant