P1812R-332J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-332J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812R-332J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.3UH 750MA 323 MOHM
  • Message
Specifications of P1812R-332J
Part Number P1812R-332J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.3UH 750MA 323 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant