P1812R-102K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-102K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812R-102K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of P1812R-102K
Part Number P1812R-102K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant