P1330R-333K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-333K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330R-333K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 568MA 538 MOHM
  • Message
Specifications of P1330R-333K
Part Number P1330R-333K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 568MA 538 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant