P1330-272H
API DelevanAPI Delevan
P1330-272H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330-272H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P1330-272H
Part Number P1330-272H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant