HTPT66-104K
API DelevanAPI Delevan
HTPT66-104K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HTPT66-104K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 1.9A 145 MOHM TH
Datasheets: HTPT66-104K.pdf
RoHs Status RoHS Compliant
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of HTPT66-104K
Part Number HTPT66-104K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 1.9A 145 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status RoHS Compliant