HF1008R-680J
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-680J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HF1008R-680J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 68NH 550MA 400 MOHM
Datasheets: HF1008R-680J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of HF1008R-680J
Part Number HF1008R-680J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 68NH 550MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant