HF1008R-152K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-152K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HF1008R-152K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.5UH 315MA 1.5 OHM
Datasheets: HF1008R-152K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of HF1008R-152K
Part Number HF1008R-152K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.5UH 315MA 1.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant