HF1008-392G
API DelevanAPI Delevan
HF1008-392G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HF1008-392G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.9UH 275MA 1.95 OHM
Datasheets: HF1008-392G.pdf
  • Message
Specifications of HF1008-392G
Part Number HF1008-392G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.9UH 275MA 1.95 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant