ER1641-824KP
Product Overview
Part Number: ER1641-824KP
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-824KP
Part Number ER1641-824KP Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant