ER1641-474KP
Product Overview
Part Number: ER1641-474KP
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 470UH 92MA 9.5 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-474KP
Part Number ER1641-474KP Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 470UH 92MA 9.5 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant