ER1641-473KP
Product Overview
Part Number: ER1641-473KP
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 195MA 2.11 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-473KP
Part Number ER1641-473KP Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 195MA 2.11 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant