ER1641-223KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-223KS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ER1641-223KS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 290MA 960 MOHM TH
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of ER1641-223KS
Part Number ER1641-223KS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 290MA 960 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant