ER1641-222JM
Product Overview
Part Number: ER1641-222JM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 650MA 190 MOHM
  • Message
Specifications of ER1641-222JM
Part Number ER1641-222JM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 650MA 190 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant