ER1641-204JR
Product Overview
Part Number: ER1641-204JR
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 200UH 125MA 5 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-204JR
Part Number ER1641-204JR Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 200UH 125MA 5 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant