ER1641-202JR
Product Overview
Part Number: ER1641-202JR
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2UH 650MA 190 MOHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-202JR
Part Number ER1641-202JR Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2UH 650MA 190 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant